Atılım Ticaret

0
44

Atılım Ticaret, Kum türleri, ince kum ve kaba kum seçerek inşaat imalatında ve betonda kullanılır. Kaba sıva için kaba kum, ince sıva için ince kum kullanılır, şap kumu zemin kırma düzenlemeleri için kullanılır ve duvar yapımı için 03 mm veya 05 mm duvar kumu kullanılır. Genel olarak; 0-2 mm ince sıva kumu 0-4 mm kaba sıva kumu 0-5 mm çimento kumu 0-6 mm beton kumu 0-25 mm beton agregası sınıflandırılabilir. Micir çeşitleri; Elek aralığında kalan 4mm ila 40 mm Kaya malzemesi micir olarak adlandırılır. Kaldırıldığı bölgeye bağlı olarak bazalt-kireçtaşı veya diğer kayalardan olabilir.

Atılım Ticaret

Atılım Ticaret, Micir kullanım alanları ; beton üretimi parke taşı, sınır üretimi asfalt drenaj çalışmaları; geçici yollar peyzaj ve peyzaj işleri Çimento kireç ve ytong türleri kelime “Çimento” Latince kelime ‘caementium türetilmiştir, yani yontma taşı daha sonra, bu kelime bağlama açısından kullanılmıştır. Çimento çeşitleri ana bileşenlerine göre adlandırılır. Kullanacağımız alanlara göre çimento seçimimizi yapmak, istenen çimento seviyesinden yararlanmak için faydalı olacaktır. Çimento çeşitleri; Cem1 (Portland çimentosu): en yaygın olarak bilinen çimento türü. Diğer birçok çimento türünün kombinasyonunda bulunur.

Atılım

Atılım Ticaret, Uygulama alanları gibi yüksek binalar, zemin betonu, köprüler ve viyadükler vardır. Cem2 (Portland-Kompozit çimento): betonarme yapıların her türlü ek olarak genel amaçlar için kullanılabilir. Duvar ve sıva işleri, su tankları, köprüler ve viyadükler, zemin betonu, yüksek binalar gibi yerlerde kullanılır. Cem 3 (Yüksek fırın cüruf Çimento) Cem 4 (Pulozanik çimento) Cem 5 (Kompozit çimento) bu tip çimento kıyı ve deniz yapıları, açık deniz yapıları , Atıksu Arıtma Tesisleri, temel kazıklar, su kanalları, barajlar, tüneller, su arıtma tesislerinde kullanılır. Her türlü çimento atılım ticaretine başvurmanız gerekir. Bağlantı, rotasyon, havalandırma, kontrol veya müdehale bacaları veya muayene bacası gibi amaçlar için kullanılan yağmur suyu ve kanalizasyon hatları denir.

Ticaret

Atılım Ticaret, Ayrıca Lögar, lögar baca, beton baca veya Menhole olarak da adlandırılabilir. Beton muayene millerinin iç çapları genellikle 1000mm veya 1200mm’dir. Bunların aksine, belirli bir derece kazıcıda üretilebilir. Takviye demiri, 4 mt’den daha derinliğe sahip ve zemin koşulları için uygun olmayan ve / veya yük altında olacak bacaların üretiminde kullanılmalıdır. İmalat altyapısı genellikle pahalıdır, mühendislik ve işçilik gerektirir. Bu nedenle, bir kez yapmak, iyi malzemeler kullanmak ve iyi işçilik ile gerçekleştirmek en iyisidir. Baca üretimi için TSE standardıdır.

Kaynak: https://www.atilim-ticaret.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here