Barkod Etiketi

0
14

Barkod Etiketi, ısı ve ısıya maruz kaldığında koyulaşmayı gösterir. Eko termal etiket ölçümleri için firmamızı arayabilirsiniz. Biz baskılı eko termal etiket üreticisi, baskılı eko termal etiket ve eko termal etiket istediğiniz boyutlarda. Eko sipariş etiket fiyatları, termal için bize ulaşın. Lamine termal etiketler, termal etiketlerin karakteristik özelliklerini taşır, bu da nem, ışık ve ısıdan etkilendiği anlamına gelir. Termal etiket üreticileri (eko termal etiketten daha az etkilenir) genellikle tercih edilir 3-6 ay bu etiketlerin ömrünü tercih eder, lamine termal etiketler 6-9 aylık bir ömre sahiptir. Bu ömrü tamamlayan lamine termal üzerindeki basınç her geçen gün uçar ve etiketin dış kısmı kararır.

Barkod Etiketi

Bu işlemi ışık ve ısıya maruz bırakmadan uzatabilirsiniz. Üst termal etiketin raf ömrü eko termal etiketinden %30 daha fazladır. Kuş etiketlerinden karakteristik ayırt edici vellum etiketleri, yüzeyin kaba ve gözenekli olmasıdır.Vellum etiketlerinin gözenekli yüzeyi nedeniyle, kuş etiketlerine göre şeritlerle basıldığında gözenekler doldurulur ve baskılar daha dayanıklı ve dayanıklıdır. Vellum etiketleri gözenekli ve pürüzlü yüzeyi nedeniyle mat bir görünüme sahiptir. Vellum etiketleri tercih edilir, çünkü yapıştıkları yüzeyde daha kalıcı baskılar vardır. Vellum etiketleri baskı olmadan en ucuza mevcuttur. Baskılı vellum etiketleri baskılı vellum etiketlerinden daha pahalıdır. Şirket bilgilerini içeren etiketlere ürün etiketleri denir. Alanda sunulan ürün türüne ve bu ürünün bulunduğu alana göre etiket cinsel olarak belirlenir. Kağıt tabanlı ve plastik tabanlı ürün etiketleri türleri vardır. Ürün etiketleri, ürün reklamcılığı ve tanıtımında önemli bir yere sahiptir.

Dega Basım Etiket Sanayi

Böylece, tasarım pürüzsüz olmalı ve seçilen etiketin kalitesi olmalıdır. Ürün etiketleri 8 renge kadar basılmıştır. Buna ek olarak, firmamız ürün etiketini yazdırmadan kullanacağınız ölçümleri elde edebilir ve barkod yazıcınızla yazdırabilirsiniz. Ürün etiketleri için baskı yaparken kullanılacak şerit de çok önemlidir. Kullanılacak şerit baskısı, Basılacak ürün etiketine uygun olmalıdır. Şimdi rebone fiyatları arayın. Basılı ürün etiketleri ve basılı olmayan ürün etiketleri stoklarımız da mevcuttur. Ürün etiketi fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz. Ürün etiketleri, gıda tekstili, tarımsal elektrik ürünleri için birçok sektörde kullanılmaktadır. Ürün etiketi önlemleri, kullanacağınız boyuta göre üretilir ve size sunulur. En ucuz ürün etiketi için şimdi arayın. Vellum etiketlerinde renkli baskı yapıldığında, kullanılan boya yüzeyini kaplayarak boş vellum etiketlerinden daha parlak görünürler.

Kaynak: https://www.degabasim.com/barkod-etiketi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here