Bez Çanta Hizmetleri

0
43

Bez Çanta, Verilere göre, Türkiye’de yaklaşık 25 bin pazar var. Buradan, aylık naylon torba tüketiminin yaklaşık 250 bin ton olduğu söylenebilir. 1 Ocak’tan itibaren 25 sent için plastik torbaların satışı ile ilgili düzenlemenin ayrıntıları pazarlarda paylaşıldı. Türkiye perakendeciler Federasyonu Başkanı Mustafa, müşterilerine geri dönüştürülebilir çantalar sunacaklarını söyledi. Altunbilek, geri dönüştürülebilir çantalar için çeşitli kampanyaların gündemde olacağını belirterek şunları ekledi.

Bez Çanta

Bez çanta boyama, Her pazar kendi mağazasına göre farklı kampanyalar gerçekleştirebilir. Örneğin, 50 kiloluk bir alışveriş çantası bir hediye olabilir. Müşteri için cazip kampanyalar olabilir. Bizim sorun 25 sent için plastik torbalar satmak değil, çünkü amacımız plastik torbalar kullanımını en aza indirmek için. Aksi halde, üç ila beş torba satma meselesi değil. Bunun yerine bir bez çanta almak istiyoruz.”Reyonlarda kumaş ve geri dönüştürülmüş torbalar Altunbilek’te satmaya başlayan bu torbaların fiyatı 1,5 kilo ile 3 kilo arasında sürekli olarak kullanılacak. Altunbilek ayrıca bakkalda torbaların durumunu açıklığa kavuşturuyor.

Ham Bez Çanta

Bez çanta dr, İnce plastik torbaların altında 15 mikron, şarküteri, ekmek-unlu mamuller ve Manav bölümün kullanımında ücretsiz olacak “ancak para dışında kullanılmazsa verilecektir. Böylece bakkaldaki çantalar ücretsiz olarak kullanılacaktır. Bu ince torbalar için de geçerlidir” dedi. Altunbilek, yüksek yoğun kullanım maliyeti nedeniyle kese kağıdı, ancak reyonlarda balık tercih edilebileceğini ifade etti. Bu mağaza çantaları, kargo, elbise çantaları vb. geniş bir aralık eklendiğinde, çok daha büyüktür. Doğa, topraktaki çöp gibi ana doğanın hesabını bize sormaz, tüm torbaları suya atarız.

Bez çanta fiyatları ankara

Bez çanta tasarla, Plastik torbaların aynı miktarda geri dönüşüm yeni plastik üretiminden daha fazla maliyeti nedeniyle, şirketler ciddi bir seçenek olarak plastik torbaların geri dönüşümünü düşünmüyoruz. Doğada çözünmüş plastik torbalar alternatif olarak sunulsa da, bu torbalar mikroskobik parçalara ayrılır, her yıl milyonlarca kuş ve memelinin, su kaynaklarının, toprağın hayatlarını alırlar, çünkü insanların besin zincirine katılırlar ve insanların plastiği sindirmesine neden olurlar.

Bez çanta hepsiburada

Baskısız bez çanta toptan, Tabii ki, bir endüstri ve yatırımcı olan ani ve tamamen plastik torbayı çıkarmanın kolay olmadığını biliyoruz. Üretilen torbaların miktarının kademeli dönüşümle sisteme entegre edilmesini ve eğitim ve programlar yoluyla vatandaşlara ve üreticilere zarar vermeyeceğini diliyoruz. İlk olarak, doğayı kirletecek, kendimizden başlayarak ve tüketim çılgınlığına yakalanmayacak şeyleri yeniden düşünmenin yollarını öğrenmeliyiz.

Uniway Bez Çanta Fiyatları

Fermuarlı bez çanta, Ağırlık ile kolayca ağırlık taşıyabilen tekrar tekrar kullanılabilen geri dönüşümlü, doğa dostu kumaş torbalar ve ağların kullanımı, özellikle gıda ürünleri için hayatımıza yeniden girilmeli, kese kağıdını tercih etmeliyiz. Yaşadığımız dünyayı kirletmeyi bırakmalıyız. Bir birey olarak, yılda plastik torba yerine bez torbaları kullanarak, tüketim zincirinden yaklaşık 300 adet plastik torba ve hayatımızda engellerin kullanımında 25 bin plastik torba ” dedi.

Kaynak: Ham Bez Çanta

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here