Cami Restorasyon – Kurşun Kaplama – Bakır Kaplama – Karadeniz İnşaat

0
243

Cami Restorasyon, Firmamız yarının kaliteli hizmetine önem vermektedir. İş ahlakı kalite kadar önemlidir. Sonuç olarak, bu duygularla sağlanan hizmet çok zevk verir. Cami camilerimizi korumak için kurşun ile kaplıdır. Bunun yanı sıra, sanat eserleri olan camilerimiz, geleceğimiz için gidebileceğimiz kültür örnekleridir. Kurşun plakaları, elektrolitik (min 99.95) külçe kurşun veya geri dönüşüm (geri dönüşüm)külçe kurşununda iki farklı kurşun derecesinin eritilmesi, alaşımı ve yuvarlanması ile üretilir.

Cami Restorasyon

Kurşun Kaplama, Standart boyutların yanı sıra, isteğe bağlı fark da boyut ve kalınlıklarda üretilir. Yumuşak bir yapıya sahip olan kurşun plaka, önce kubbelerin kaplamasına yerleştirilir. Osmanlı döneminden beri birçok yakmar merkezinde kurşun levha tercih edilmiştir. Bunun başlıca nedeni, iklim değişikliğinden etkilenen metal olan kurşun metalin yumuşaklığıdır.

Kurşun Kaplama

Alüminyum Kaplama, ve çinko gibi hafif ama sert metaller, ısı değişimlerine maruz kaldıklarında kırılma, atma, kırılma ve çatlamaya ek olarak sorunlar yaratır. Bunun bir sonucu olarak, yalıtım özellikleri kısa sürede kaybolur, su sızıntıları başlar ve değişiklikler ve değişiklikler gerektirir. Kurşun plaka, yumuşak yapısı ve sıkıştırma sistemi yardımıyla kendi yapısında genişlemeyi emme yeteneğine sahip tek metaldir.

Alüminyum Kaplama

Bakır Kaplama, Alüminyum kompozit panel perde duvar sistemi, alüminyum levha ile kaplanmış iki yüzü olan 4mm kalınlığında uç ve sağır cephelerde kullanılan kompozit panel uygulamasıdır. Çelik veya alüminyum karkas üzerine hazırlanan kompozit levhalar, bina tasarımlarına uygun olarak üretilmiştir. Vida sistemi ile monte edilir Alüminyum kaplama renkleri.

Bakır Kaplama

Geniş renk ve desen seçenekleri ile yapıya zenginlik katmaktadır. Alüminyum kompozit panel, polietilen dolgulu kompozit plakalarla kaplı iki taraflı alüminyum plakalar. Birçok renk seçeneğine ek olarak, Granit Ve Ahşap desen seçenekleri ile mimari estetiğe tamamlayıcı bir unsur olarak kullanılır.

Kurşun kaplama ustası

Bununla birlikte, çevre dostu olan kompozit levha, diğer inşaat malzemelerine kıyasla sözleşme yapısının yardımıyla daha büyük açıklıklarda kolayca kullanılabilir. Kompozit açık oturum kaplama sistemleri, hayal gücünün sınırsız olduğu günümüz mimarisinde geniş bir kullanım alanına sahip cephe kaplamalarıdır Alüminyum cephe kaplama.

Kubbe kurşun kaplama detayı

Sadece cami yapıları ve inşaat yapan firmamız, cami bakır kaplama alanında Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir. Firmamız ürünleri özel olarak tek bir cam bakır kapsayacak şekilde tasarlanmıştır ve birbirleri ile uyumlu geniş bir portföy var.

Kubbe kurşun kaplama fiyatları

Firmamız Türkiye’de bir firma ve usta, çeşitli alternatiflere göre cami kubbelerini analiz ederek Osmanlı cami sistemlerini bilmiyor. Cami bakır kaplama ustası veya cami bakır kaplama şirketleri şimşek Yapı dekorasyon olarak arıyorsanız, profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz ve ücretsiz saha araştırması ve proje önerileri sunmaktayız.

Kurşun kaplama nasıl yapılır

Çağdaş mimarinin sınırsız tasarımlarına cevap vermek için kompozit panel cephe sistemleri giderek artan talepler için yeni ufuklar açıyor. Eski binaların restorasyonu veya yeni yapıların planlanması için zengin formatlama olanakları sunmaktadır.

Kurşun kaplama nedir

Apart bina estetik bir görünüm veren, kolayca kullanılabilecek bir yapı malzemesi haline gelmiştir. Alüminyum kompozit levha, özel bir dolgu malzemesi olmak üzere çeşitli tekniklerle dış yüzeylerde.

Cami kubbesi neden kurşun kaplanır

0.5 mm kalınlığında iki alüminyum levha yapıştırılarak oluşturulmuştur. En çok kullanım alanını kabul eden 4mm kalınlığında alüminyum kompozit levhalar, çeşitli renk ve doku alternatifleri ile piyasada mevcuttur. Geniş renk yelpazesine ve standart birçok renge ek olarak, cephe kaplamasında ahşap desenli seçenekler kullanılmaktadır.

Kurşun kaplama sistemleri

Sektörde ilk kez “yüksek kaliteli kurşun levha ” üretimi bu sorunu önlemeyi başarmıştır ve alıcıların %100’ü memnuniyet kazanmıştır. Firmamız ve markamız özellikle uygulama ustaları tarafından tercih edilen bir referans haline gelmiştir.

Bakır kaplama fiyatları

Bir diğer önemli konu, Hadd teknolojisinin ve plakaların tahıl ağırlıklarıdır. Silindirlerin yüzey yapısı, imalatçı haddeleme makaralarını periyodik olarak yeniden doğrultmadığından zamanla bozulur. Bu nedenle, üretilen plakalar her noktada aynı kalınlığı veremez. 2 mm kenarlı tabakaların orta bölgeleri 2.5 – 3 mm ölçülebilir Alüminyum kaplama fiyatları.

Bakır kaplama firmaları

Bu nedenle, plaka ağırlıkları artmaktadır. Caminin restorasyonu birçok güzel eseri bir araya getiriyor. Camilerde oyulmuş oymalar, kabartmalar, fayanslar ve mozaikler var, böylece antik yaratılışın karakteristiği var Alüminyum kaplama nasıl yapılır.

Alüminyum bakır kaplama

Camide bu tür bir dekorasyon durumunda bazı yöntemler uygulanır, temizlik ve onarım çalışmaları devam eder. Özellikle, bazı özel profesyonel gruplar fayans, kalem işi, Gravür ve altın kaplama süslemelerin temizlenmesi, bakımı ve onarımı işlerini üstlenirler Alüminyum kaplama çeşitleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here