Ce, iso Belgelendirme ve Periyodik Muayene Hizmetleri

0
13

Ce belgelendirme firmaları, CE işareti bir ürün veya ürün grubunun Avrupa Birliği tarafından güvenlik sağlık çevre ve tüketicilerin korunması için kurulan “ürün direktifleri olarak bilinen temel gerekliliklere uygun olduğunu gösterir. CE işareti ile işaretlenmeyen ürünlerin Avrupa Birliği ülkelerine girmesine izin verilmez bu nedenle CE işareti ürünlerin Avrupa Birliği ülke pazarlarında serbestçe dolaşmasına izin veren bir “ürün pasaportu olarak tanımlanabilir. CE işareti. tarihinden itibaren Türkiye iç pazarında kullanılması gereken ve ürünün Avrupa Birliği içinde serbestçe dolaşmasına izin veren üreticinin garanti beyanı ve ürünün pasaportunun bir işaretidir.

Ce belgelendirme firmaları

İso belgelendirme firmaları, Günümüzde üretim sektöründe alıcı tarafından ve gümrük süreçlerinde gerekli olan CE İşareti konusunda üreticilerin yeterli bilgiye sahip olmaması maddi kayıplara yol açmaktadır. Üreticinin ihracat aşamasında sınırdaki üreticilerin ürünleri bir anda zor bir duruma sokuyor. işe girişte. bir iş değişikliğinde. İstanbul Büyükçekmece’de kuruldu. Ana hizmet sektörü periyodik denetim ve teknik denetim hizmetleri olan firmamız üst düzey kalite ve müşteri memnuniyeti vizyonu ile Pusula Teknik Hizmetler adı altında yıllık denetim ve mühendislik geçmişinden edindiği tecrübeyi sunmaktadır.

İso belgelendirme firmaları

Periyodik muayene hizmetleri, Compass Teknik Hizmetler kusursuz bir hizmet anlayışı benimseyen güvene dayalı ilişkiler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan tarafsız bir duruşla bağımsız bakış açısıyla sektöründe tercih edilen bir firma olmayı hedeflemektedir. Amacımız iş güvenliği alanında maddi ve manevi kayıpları önlemek amacıyla ilgili standartlar çerçevesinde tüm teknik bilgi birikimimizle en kaliteli ve kapsamlı hizmeti sunmaktır. Periyodik denetim hizmetleri olayların yaralanmalarını ve meslek hastalıklarını önlemeye yardımcı olan hizmetlerdir. Gerekli önlemleri zamanında almak ve düzeltici eylemler için tehlikeleri belirlemek çok önemlidir.

Periyodik muayene hizmetleri

İyi bir sonuç elde etmek için tüm kontrollerin kısa bir süre içinde gerçekleştirilmesini sağlamak için makine işlemleri için gerekli kontrollerin doğru yapılması önemlidir. Bu konuda gerekli kontrolleri yapacak kişiler alanında uzman olmalıdır. Mühendisler veya iyi bir konumda olan kişiler tarafından kontrollerin yapılması çok önemlidir. Herkes her zaman rutin olarak bu kontrolleri yürütmek gerekir. Üretim sürecinde basınç veya kazan makineleri ile hizmet verecek kişilerin mühendis veya bu alana yakın kişiler olması çok önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here