Cep Telefonu Tamiri – Cep Hastanesi

0
14

Cep Telefonu Tamiri, Verilerim cam değişiminden sonra silinecek mi? İPhone Plus cam değişiminden sonra, uygulamalarınız ve hiçbir veri cep telefonunuzda silinir. Ekran yalnızca görüntü odaklı bir çıkış cihazı olduğundan, verilerinizde herhangi bir kayıp veya değişiklik olmayacaktır. İPhone cam 8 Plus’ınızı değiştirmek kaç dakika sürer? İPhone Plus cep telefonunuzun cam değişimi yaklaşık 2 saat sürer. Bu kez çalışma yoğunluğu ve post-cam değişim kontrol testleri içerir. Kırık ve ekran değiştirme iPhone 8 telefon düştü ve pencere kırık? Telefonunuzda bir görüntü varsa ve kullanabilirsiniz? Sadece son 250 TL ön cam değişimi için yüksek fiyatlar ödemek için tam ekran değişikliği yapıyoruz.

Cep Telefonu Tamiri

Telefonu açtığınızda, görüntü yoksa, ekranı değiştirmeniz gerekir. Telefonu açtığınızda, bir ekran görüntüsü var ve dokunmatik çalışıyorsa, ön camı değiştirmeniz gerekiyor. Verilerim cam değişiminden sonra silinecek mi? İPhone 8 değişiminden sonra, cep telefonunuzdaki uygulamalarınız ve hiçbir veri silinmez. Ekran yalnızca görüntü odaklı bir çıkış cihazı olduğundan, verilerinizde herhangi bir kayıp veya değişiklik olmayacaktır. İPhone cam değişimi kaç dakika sürer? İPhone 8 cep telefonunuzun cam değişimi yaklaşık 2 saat sürer. Bu kez çalışma yoğunluğu ve post-cam değişim kontrol testleri içerir. İPhone 8 cam değiştirme fiyatı KDV dahil £ 250 olduğunu. Sen telefon numarası arayarak iPhone 8 telefon hakkında bize sorabilirsiniz veya cam değişimi dışındaki diğer sorunlar hakkında bilgi ve fiyatları almak için WHATSHAPP üzerine yazabilirsiniz.

Cephastanesi.org

Kargoyu Nasıl Göndermeliyim? Gönderilen telefonlarda lütfen aksesuar, hafıza kartı, SIM kart, kasa vb. takın. göndermeyin. Taşıma sırasında cihazınıza herhangi bir zarar vermemek için telefonu bir kutuya veya kargolara paketleyin, böylece ezilmez ve kırılmaz. Lütfen gönderilecek telefonun adresini, adı ve GSM numarasını bir not olarak kargoya ekleyin. Ekran kilidi, ekran değişiminden sonra telefonu test edebilmemiz için açık olmamalıdır. Eğer öyleyse, yazmak veya bir not olarak çizmek önemlidir. Aksi takdirde, testleri tam olarak gerçekleştiremeyebiliriz. İPhone 6s LCD ekran ve cam değişimi sırasında ve sonra telefonunuz kesinlikle silinmez bilgi. Bilgilerinizin teknik servisimiz tarafından silinmeyeceğini garanti ederiz.

Cep Hastanesi

Aynı zamanda, telefonun performansı, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekranın parlaklığı kesinlikle değişmez. Ekran değiştikçe, telefonunuz test edilecek ve inceleme için size sunulacaktır. Bir dokunmatik ekran değişikliği olarak, iPhone 6s ekran değişimi %100 seri numarası ve orijinal iPhone 6s ekranları kullanılarak yapılır. İPhone 6 ekranını değiştirmek ne kadar sürer? Ekran değişiklikleri aynı gün yapılır. Hizmetin yoğunluğuna göre, tam zamanlı bilgi alırsınız. İPhone 6, Dokunmatik Ekranı Değiştirmenizi Sağlayan Şey Nedir? Orijinal iPhone 6 ekran ile değiştirin, sistem altındaki işlemler kaydedilecek. İPhone 6 ön cam değiştirme sonra iPhone 6 altın ekran değiştirme fiyatı £ 300, iPhone 6 altın LCD ekran değiştirme fiyatı da dahil olmak üzere.

Cep Telefonu Tamiri Fiyatları

Ön cam değişimi 100 TL’dir ve bizim tarafımızdan garanti edilmektedir. IPhone pil değiştirme ve pil değiştirme hakkında yapmanız gerekenler hakkında makalemizi bulabilirsiniz. Hizmetimizde, ön cam değişimi hariç, ekran değişimi, kasa değişimi, pil ve kamera değişimi de yapılmaktadır. Ekranda herhangi bir görüntü yoksa, tam ekran değiştirilmelidir. Ekran değişim ücretimiz 450 TL’dir, hızlı kargo ile gönderebilir veya Sultan Pasajı’nın Anadolu yakasındaki Dudullu metro istasyonunun önünde mağazamıza gelebilirsiniz. İPhone 7 ekranını değiştirmek ne kadar sürer? Ekran değişiklikleri aynı gün yapılır. Hizmetin yoğunluğuna göre, tam zamanlı bilgi alırsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here