Dega Basım Etiket Sanayi ve Barkod Etiketi Hizmetleri

0
21

A4 Etiket Kağıdı, hafızamızda canlandırmak için, ilkokuldayken kitaplara yapıştırdık ve üzerine soyadımızı yazdık. Hayatımızın her alanında etiketler. O kadar çok kullanılır ki, okulların erken yaşlarından itibaren kullanılır. En sevdikleri etiketlerin çocuk renkleri ve desenleri, yetişkinlerin yaşamlarının ve çalışmalarının düzenli işleyişinde daha etkilidir. Kullanılan etiketlerle, malzemeler üzerindeki ürünlerin daha düzenli bir şekilde yönetilmesi sağlanabilir. Yapıştırıcı daha uzun kullanım sağlar.

A4 Etiket Kağıdı

Etiket Ölçüleri, 10 mm’den 320 mm genişliğe 10 mm’den 350 mm uzunluğa kadar her boyutta ve her cinste etiket üretimi yapılmaktadır. Bununla birlikte, 5 mm’yi ve katlardaki ölçümleri seçmenizi öneririz. Bu Boyutlar özel bıçaklar olmadığından bıçak maliyetleri çok daha düşük olacaktır. Bu süreçte bize danışmanızı öneririz, çünkü etiket boyutları, şirketin etiketi kullanacağı alana göre değişir ve sistemin kurulumu sırasında karar verilir. Yeni çıkarılan yasaya ek olarak, SSI ile çalışan optik mağazalar için kare kod etiketleri ve optik etiketler üretilmektedir. Optik etiketler plastik bazlı silvermat ve şeffaf olarak üretilebilir.

Barkod Etiketi Boyutları, Gözlüklere yapışarak kullanılır. Termal etiket, son zamanlarda hayatımıza giren kavramlardan biridir. Ürün ağırlıklı olarak mağaza kırtasiye ve sarf malzemeleri çeşitli işletmelerde benzer madde bulunan ürünlerin özelliklerini belirterek ve fiyat ve ürün üzerinde benzer içeriği koyarak gibi amaçlar için kullanılır. Etiket barkod olarak hizmet verdiğinden, elektronik sistemde bir okuyucu modülü kullanan işletmeler için büyük bir kolaylık sağlar. Bu şekilde, ürün Sınıflandırması, hata ve atık oranlarında bir azalmaya ve iş yükünden özgür insanlara neden olacak ve bu da meşgul oldukları işte çok fazla zaman kaybetmelerine neden olacaktır.

Dega Basım Etiket Sanayi

A4 Etiket Kağıdı Şablonu, Termal etiketler ve benzeri ürünler büyük toptancılarda ve kırtasiye ve cam eşyalar gibi mağazalarda satılmaktadır. Buna ek olarak, bilgisayar sarf malzemeleri satan şirketleri bulabileceksiniz. Şimdi ürünün özellikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi alalım. Bu şekilde, ürün hakkında daha az bilinen ve ürünü tam olarak kontrol etmeyen kişilerin zihnindeki soru işaretleri kaldırılacaktır. Termal barkod etiketleri, termal etiketler yukarıdaki paragrafın teknik özellikleri veya kullanım ve termal etiket özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi verilir. Şimdi, ürün daha iyi bilmeye devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here