Dega Basım

0
15

Kuşe Etiket, Doğrudan termal baskı ile etiketlerinizi kolayca ve daha az maliyetle yazdırabilirsiniz. Nem alkolü, dış etkenlere benzer şekilde ışığa ve ısıya dayanıklı değildir ve doğrudan bu tür dış etkenlere maruz kaldığında, kendi kendine kararır. Karanlık özellikleri nedeniyle hızla tüketilmesi gereken bir tür etiket olan bu ürün, nemli ve sıcak ortamlarda kullanılmaz. Eco, termal etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka içermeyen bir etiket türüdür.

Kuşe Etiket

40×58 Terazi Etiketi, Kağıt üzerinde termal lamine bir sonucu olarak ortaya çıkar. Örneğin, dış mekanlardan faydalanacak ve tasarımda çok fazla bilgi verecekseniz, büyük boyutta yazdırmak yararlı olacaktır. Seçtiğiniz boyuta göre tasarımda dışa aktarılacak veri miktarını belirleyin. Logonuzu ve iletişim bilgilerinizi tam olarak tasarımda verin. Tasarlarken uygun önlemleri kullandığınızdan emin olun. Bu nedenle, etiket etiket hazır şablonları kullanabilirsiniz.

40×58 Terazi Etiketi

Suya dayanıklı dipfries’de uzun süreli kullanım için İdeal standart termal denge etiketi, kuru koşullarda 3 aylık ömür için kuru ortamlarda kullanım için idealdir. Lamine termal denge etiketinin kullanılması gerekmediği sürece, kullanım amacına göre etiket kullanımı işinizi kolaylaştıracaktır. Kendinden yapışkanlı etiket üretiminde en yüksek kullanım oranı etiket türüdür. Yapıştığı yerden çıkarmak zor olmalı. Her sektörde kullanılır.

Kargo Etiketi

Eko Termal Etiket, Barkod Yazıcı baskılar parlak ve dayanıklıdır. Mat kuşe ve parlak kuşe çeşitleri olarak mevcuttur. Kuş etiketi en yaygın etiket türlerinden biridir.Dış ortamlardaki güneş ışığı, nem gibi faktörlere karşı orta derecede dirençlidir.Kolayca deforme olmaz, baskılarda solmaz.Raf ömrü çok uzun. Kuş etiket fiyatlarının maliyeti, uygun etiket türlerinden biridir. Kuş etiketi beyaz olarak tedarik edilebilir veya baskı olmadan basılabilir. Terazi etiketi kendi logonuzu ekleme yeteneğine sahipsiniz.

Eko Termal Etiket

Düşük hacimlerde düşük maliyetli görünebilir, ancak yüksek alımlarda bu maliyet etiket tutarlarına yayılır. Ölçek etiketi farklı boyutlarda olabilir. Ölçek etiketinden bahsedildiğinde, standart boyut 40mm yükseklik ve 58mm genişliktir. Biz aynı gün stok olmayan baskılı Terazi etiketleri nakliye, ama nakliye süresi nakliye zaman yakın ise, siparişler sonraki iş günü kargo teslim edilebilir.

Kaynak: Dega Basım Etiket Sanayi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here