Desenli Asfalt, Akrilik Zemin Kaplama ve Bisiklet Yolu Boyası Hizmetleri

0
24

Akrilik Zemin Kaplama, Bisiklet yollarının inşası için yerel yönetimlere hibeler verilir. Mevzuat çalışmaları yapılıyor Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı müdürlükleri ve bisiklet kullanımını teşvik ediyoruz. Gençlik ve spor Bakanlığı Bisiklete binen gençler için projeler yapıyor. Belediyeler kamu bisiklet durur yapmak ve vatandaşların kullanımı için bisiklet sunuyoruz. Bisiklet yollarını yapmaya ve sağlıklı kalmaya çalışır. En sağlıklı sporlardan biri olan bisiklet, aile ve sosyal politika Bakanlığı’nın eski adıyla ve yaşlanmanın etkilerini azaltan yönüyle yakından ilişkilidir. En az üç Bakanlığın desteği var.

Akrilik Zemin Kaplama

Desenli Asfalt, Akrilik zemin kaplama malzemesi ile iç ve dış mekan spor alanlarında sert ve esnek zeminler oluşturulabilir. Ekonomik yapısı ve farklı renk seçenekleri ile spor ve sporcuya dünya standartlarında profesyonel tenis kortları sunuyoruz. Akrilik spor zemin kaplama malzemesinin uygulanacağı zemin tercihen asfalt olmalıdır. Estetik ve uygun fiyatlı spor zemin kaplamaları. Tercihen asfalt veya özel astar üzerine 2mm – 3 mm kalınlığında istenilen renklerde beton uygulanabilir.

Desenli Asfalt

Bisiklet Yolu Boyası, Yastık akrilik sistem bitüm modifiye akrilik veya kauçuk toz dolgulu yastık yüzey düzenleyici akrilik kaplama ve akrilik boya katmanları son kattan oluşur. Kullanım alanları tenis kortları basketbol sahaları voleybol sahaları hentbol sahaları çok amaçlı spor sahaları atletizm sahaları çocuk oyun alanlarıdır. Tenis kortlarında ve çok amaçlı alanlarda (basketbol Voleybolu mini futbol gibi) kullanılan akrilik esaslı malzemelerin açıklaması asfalt yüzeyleri aşağıdaki gibidir-asfalt yüzeyinin en az 14 gün önceden takıldığından emin olun.

Bisiklet Yolu Boyası

Yüzeydeki tüm yağ kirleri gevşek ve kabarık tabakalar temizlenir. Beton yüzeyler-asfalt arzı bölgenizde zor veya imkansız ise, asfalt yerine beton kullanılmalıdır. Bununla birlikte, beton çatlamaması için üretilmelidir. Sistem adı verilen helikopter yönteminin üst kısmı çok düzgün bir şekilde cilalanmalıdır. Beton çalma ve çatlama aynı şekilde yukarı hareket ettirerek akrilik kaplama çatlamak mümkün olacak, çünkü imalat sırasında bırakılacak eklemler geliştirilmelidir. Zemin üretimi sırasında sahaya gerekli eğim verilmelidir. Akrilik boya doğrudan veya su ile inceltilerek kullanılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here