Gap Kimya Hizmetleri

0
37

Galvano Kimyasalları, Bu yöntemle, yağ belirli aralıklarla sıcaklığı arttırarak metalden kolayca çıkarılır. Metal ve diğer yüzeylerin temizlenmesi ve korunması için kullanılan geleneksel çinko fosfat kimyasalları, çevresel düzenlemelere tabi olacak nikel çinko ve manganez gibi ağır metaller içeren çamur üretir. Sonuç olarak, PPG, zirkonyum kimyasına alternatif olan karışımlara ve katkı maddelerine yanıt olarak yüzey işleme teknolojisi geliştirdi. yüzey işlemindeki çinko fosfat bazlı ürünlerle karşılaştırıldığında, çamur içeriğinin yan ürünlerini en az yüzde.

Galvano Kimyasalları

Yağ Alma Kimyasalı, Oranında azaltır ve mevcut yüzey işleme süreçlerinde kullanılabilir yüzey işlemi, tüm toz ve ıslak boya kaplamalarının verimliliğini artırmak için kullanılır. Doğru yüzey işlemi sonucunda boyanın korozyon direnci ve yapışma kabiliyeti artar. Kaplamada korozyon ve kabarma gibi problemler, ön hazırlığın yanlış uygulanmasından kaynaklanır. Yüzey işlemi genellikle son kaplamadan daha önemlidir. Boya sisteminin ne kadar iyi uygulandığı önemli değil, yüzeydeki yabancı maddeler (yağ pas gres oksit tabakası, Tetrasodyum Pirofosfat (TKPP) ile aynıdır.

Yağ Alma Kimyasalı

Fosfat Kimyasalları, Bununla birlikte, Tetra potasyum pirofosfattan (TKPP) daha yüksek çözünürlüğe sahiptir. Bununla birlikte, Tetra potasyum pirofosfat (TKPP), alkali toprak ve ağır metal iyonlarında metal iyonları ile bir şelasyon reaksiyonuna sahip olabilir. Tetra potasyum Pirofosfat (TKPP) sert suda mg+2 ve Ca+2 iyonları oluşturarak karmaşık bir yapıda suyun yumuşatılmasına yardımcı olur. Tetra potasyum Pirofosfat (TKPP) su kırılması sırasında etki derecesini arttırır ve kiri temizlemeye yardımcı olur.

Fosfat Kimyasalları

Gap Kimya Hizmetleri, Tetra potasyum Pirofosfat (TKPP) 4’te bulunan piruvosfat iyonu (P207), ince ve dağınık katı moleküller üzerinde çok güçlü bir şekilde dağılma yeteneğine sahiptir. Tetra potasyum Pirofosfat (TKPP), ince malzemelerin ve işlerin homojen bir karışımına sahiptir. Ürün listemiz her türlü metal yüzey işleme kimyasallarını içerir; alkali ve asidik yağ çözücü kimyasalları titreşim sıvı taşlama sıvı boya sökücü kromsuz pasivasyon kimyasalları. Alkali yağ giderme sprey daldırma ve ultrasonik yöntemlerle uygulanabilir. Alüminyum Zamak bakır pirinç demir ve çelik için uygundur.

Kaynak: Gap Kimya Hizmetleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here