Gündoğdu Asfalt

0
34

Renkli Desenli Asfalt Yapımı, Çimento mukavemetini ve asfalt esnekliğini içeren kompozit bir üründür. Desenli renk asfalt dekoratif baskı kalıpları ve asfalt tuğla düz renk ve desenli asfalt ile. En kısa sürede otomatik olarak telefon veya posta ile bize ulaşın yapmak. Ortamındaki zevkinize göre fiyat teklifimiz ve projemiz ile sizinle temasa. Geçelim ve çevrenizdeki bir fark yaratacak bu benzersiz sistemi kullananlara katılalım. Düz asfalt renkli desenli asfalt ve yol hattı ile ilgili tüm. Teknik ve genel ve aşağıdaki menülerden Bölüm detaylarına ulaşabilirsiniz: neden asfalt?

Renkli Desenli Asfalt Yapımı

Dekoratif Asfalt, Tarihin en eski yol yapım malzemeleri olan asfalt gelişen teknoloji ile kendini yenileyerek en çok kullanılan zemin kaplama malzemesidir. Amerika Birleşik Devletleri ndeki yolların %94  Avrupa da %72 si ve ülkemizde %100 ü sıcak veya soğuk asfalt ile kaplıdır. Ekonomik bakım gerektirmeyen uzun ömürlü bir zemin kaplama sistemidir. Hızlı uygulama ve açılışta aynı gün. Esnek yapıya sahip yüksek sıcaklık farklarında bile deforme olmadan çalışma. Yüksek sürüş konforu ve kayma direnci. Kuvvet yayma özelliği sayesinde daha ince kalınlıkların uygulanması.

Dekoratif Asfalt

Bisiklet Yol Yapımı, Kolay ve hızlı onarım. Eklemsiz pürüzsüz ve sürekli yüzeyler oluşturabilme. Kentsel yollar için standart bisiklet park tesisleri Haziran 2012 de TS 12576 Türk standart Enstitüsü tarafından yayınlanan tasarım kuralları kentsel yollara erişim için yapısal önlemler ve işaretler kaldırımlar ve yaya geçitleri kentsel yollar için tasarım kuralları TS 7249 tarafından yayınlanan boyutlandırma ve tasarım ilkeleri Mart 2013 te Türk standart Enstitüsü U TS 9826 kentsel yollar için Türk standart.

Bisiklet Yol Yapımı

Renkli Baskı Asfalt, Enstitüsü bisiklet yolları araç yol kenarı ile gerçek veya tüzel kişilere ait yaya yayalar  yaya yolu sabit veya kişi Yeşil Kemer kısa ağaçlar ve bitkiler ve bir bölüm olarak peyzaj düzenlemesi hem de etkileyecek şekilde tasarlanmış bisiklet bisikleti görünümü bisiklet yolları genel ilkeler iki genel ilkeleri 4 bisiklet yolları topografya kullanıcıların ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak ve trafik akış sistemi içinde kavşak.

Renkli Baskı Asfalt

Karayolları güvenli ve ulaşım noktaları ve yerleşim merkezi bölgeleri bağlamak için bir ağ oluşturmak için Bisiklet yolları ve ağlar en uygun rotayı tercih etmek için tasarlanmıştır. Bisiklet yolu ağı kavşakları ve kentsel mobilyalar bisikletin yolun sürekliliğine dayanarak kesintisiz olarak hedefe bir başlangıç noktasından Seyahat etmesine izin vermek için peyzaj elemanları ve bina parselleri tarafından tasarlanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here