İkbal Denizcilik – Gemi Donatım ve Borulama Hizmetleri

0
25

Gemi Donatım, Başka bir deyişle duvar yerleştirildikten sonra elektrik tesisatı montajı için duvar kırılacak her şeyden önce muhafazanın yeri prizlere göre belirlenecek ve boru kırılacaktır. Tasarım sonunda En ve ASME standartlarına uygun olarak alıcı tarafından verilen proses akış diyagramlarına ekipman teknik özelliklerine ve malzeme seçimine göre boru tasarımı tasarımın sonunda aşağıdaki bilgiler sağlanmaktadır. Genel düzen 3D modeli izometrik çizim boru planları malzeme listeleri kimyasal süreçlerin çoğu agresif kimyasallarla büyük bir boru sistemi alanı gerektirir.

Gemi Donatım

Borulama, Simona boru sistemleri aşırı koşullarda bile yeterliliği kanıtlamıştır. Soğutma suyu ve çeşitli kimyasal sıvılar simona® PP ve PVDF boru sistemleri ile güvenle taşınabilir. Dünya standartlarına sahip çok çeşitli güverte ekipmanları üretiyoruz. Standlı döner babalar kapaklı ve kapaklı döner babalar tek veya çift sabit babalar halatlı Panama zaviye zincir tutucular hirca haritası Locas halat davulları ve hortum davulları firmamızda tedarik edilmektedir. Endüstriyel atık su arıtma işlemi atık suyun güvenli depolanması çevreyi korumak için anahtardır.

Borulama

Ballast Treatment System, Bu amaçla kullanılacak endüstriyel borular kimyasallara dayanıklı olmalı ve yüksek sıcaklıklarda bile dirençli olmalıdır. Simona boru sistemleri tamamen kapatılmıştır ve çevreyi korumak için çok uygun bir çözümdür. Klima teknolojileri temiz havanın yaşam kalitesini arttırmak için önemlidir. Dahili kurulum aşamalarına geçmeden önce “elektrik tesisatı düzenlemeleri”ni gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Ballast Treatment System

Önceliğim her zaman sorun yargıç ve sorulara doğru cevap edebilmek için sorunu araştırmak. Ürünler imalat ve ihracat hava sıcak su su ve gaz tesisatları PVC siyah boru pas boru kaynaklı veya dişli imalat ve kompresörler ve kazan tesisleri hidrojen tesisleri doğal gaz dağıtım sistemleri hidrolik sistemler fırın ve yanma sistemleri arıtma sistemleri su dağıtım sistemleri kurulum ve boru montajı. Boru tamir ve onarım hizmetleri. Endüstriyel tesislerin boru projelerinin tasarım ve saha uygulamaları yapılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here