iPhone Batarya, Kasa ve Kamera Değişim Hizmetleri

0
14

iPhone Batarya Değişimi, Pil ömrünüzün uzayıp yada kısalması size bağlıdır. iPhone 5 bataryasının tükenmesine en çok sebebiyet veren yan sanayi şarj kullanımıdır. Kullanmış olduğunuz yan sanayi şarjlar gerek iPhone 5 bataryanızda gerekse sokette tahribat yaratmaktadır. Yan sanayi şarj dışında araç şarjı kullanmak da bataryanıza zarar vermektedir. Düzensiz şarj ve şarjda iken oyun oynamak diğer faktörlerden biridir. iPhone 5 batarya değişimi fiyatı hakkında ve değiştirilecek bataryanın kalitesi hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ya da whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. 4 iPhone 5 Kamera Değişimi İphone 5 kamera değişimi genellikle düşme sonucu olur.

iPhone Batarya Değişimi

iPhone Kasa Değişimi, Dikkatsiz bir anda telefonunuzun yere düşmesi sonucu kameraya zarar gelebilir. Bu tür darbeler sonucu gerek ön kamera gerekse arka kameranızda problemler olabilir. iPhone kamera değişimi yaparak bu problem aşılabilinmektedir. Kaya Gsm olarak sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biri ise ekranın kemara lensinin olduğu bölümün zarar görmesi kırılmasıdır. Bu durum iphone kullanıcıları tarafından pek önemsenmez fakat lensin kırılması sonucu bu içeri toz ve partiküller girmektedir.

iPhone Kasa Değişimi

iPhone Kamera Değişimi, Bu toz partiküller hatta terinizin kameraya temas etmesi kameranın bozulmasına sebebiyet vermektedir. iPhone 5 kamera değişimi Kadıköydeki şubemizde 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. iPhone kamera değişimi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ekibimiz geçe geç saatlere kadar size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. 5 iPhone 5 Kasa Değişimi iPhone 5 kasa değişimi Kadıköydeki şubemizde kısa süre içerisinde yapılmaktadır. 20 yıla yaklaşan iş tecrübemizle sizlere hizmet veriyor ve elbette çalışmalarımıza garanti veriyoruz.

iPhone Kamera Değişimi

iPhone 5 kasa değişimi yapılmasının sebebi genellikle düşme sonucu vuku bulan deformasyonlardır. Bu deformasyonlar sonucu iPhone kasanızda yamulmalar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda kasa değişimi mecburi olabilmektedir. Yamulan kasanın üzerinde ekran tam olarak oturamadığı için ekranın da kırılma olasılığı yüksektir. Bu tür olumsuz ve maliyetli durumlarla karşılaşmamız için iPhone 5kasa değişimi yapmanızı tavsiye ediyoruz. iPhone 5 kasa değişimi fiyatı için bizimle iletişime geçiniz. 6 iPhone 5 Kulak Soketi Değişimi iPhone 5 kulaklık soketi değişimi işlemi için Kadıköydeki şubemizde 20 yıla yaklaşan tecrübemizle garantili hizmet vermekteyiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here