iPhone Ekran Değişimi ve Tamir Hizmetleri

0
303

iPhone Ekran Değişimi, yapılırken telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Bu sayfada sadece Apple markasının popüler modelleri yer almaktadır. Bu sayfada yer almayan ama tamiratını yaptığımız diğer modellerden bazıları. Kadıköy Apple iPad ve iPhone teknik servisi Cep Hastaneside tablet telefon ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hizmetleri verilmektedir. iPhone cep telefonunuzun veya iPad tabletinizin modeli ne olursa olsun uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte iPhone cihazlarınızda yaşamış olduğunuz bütün sorunlar çözüme kavuşturulur. iPhone ve iPad ekran değişimi ve aynı zamanda.

iPhone Ekran Değişimi

Ekran Değişimi, iPhone cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran Cep Hastaneside değişim ve tamir tamir işlemleri tamamen sterilize edilmiş statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7 24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmakta olan teknik servis odamızda cihazınıza uygun ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. İphone unuz suya düştü veya herhangi bir nedenle sıvı teması oldu garanti servisinize gittiniz ve size uçuk rakamlarda değişim önerdiler ve sizde değmeyeceğini düşünerek cihazınızı bir köşeye atmayı düşündüyseniz bizimle iletişime geçin. Biz bu alanda profesyonel personelimizle servisinizin size onarımının imkansız yada çok pahalı olduğunu söylediği cihazlarınızı uygun fiyat ve sıkıntısız kullanım güvencesiyle tamirini yapalım.

Ekran Değişimi

iPhone Tamiri, Cihazınızın suya düşmesi sıvı temas olması o cihazın artık kullanılamayacağı anlamına gelmez biz bu konuda gerekli araştırma denemelerimiz sonucunda neredeyse imkansız gözüyle bakılan cihazları tekrar eski haline döndürdük ve bunu sizin cihazınızda da yapa bileceğimize inanıyoruz. Telefonunuzun ekran performansında yani dokunmatik hızı hassasiyeti ve ekran parlaklığı çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.

iPhone Tamiri

Ekran kalitesi telefonun ilk günkü alındığı haline geri döner. Aşağıdaki ekran değişimi videosunu inceleyebilirsiniz. Ekran kırılması ön cam çatlaması ya da iç ekran kırılması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla ücretsiz olarak ekrana temperli kırılmaz cam koruyucu takılır. iPhone 6 ekran değişiminin ardından telefonunuzun ekranını dilediğiniz kadar test etme inceleme aşamasında karşılaşacağınız herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır. Telefonunuz kesinlikle 6 ay.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here