iPhone X – Samsung ve Huawei Ekran Değişimi

0
36

iPhone X Ekran Değişimi, Parçalardan çok daha az dayanıklıdır. Yan sanayi ürünleri almak için ucuz kırmak için çok daha yatkındır ve ikinci bir onarım maliyeti de kaldırmak için eğilimli. Ayrıca Yan endüstri ürünlerinde kullanılan yüz kimliği şeklinde özellikler sebebiyle kullanılamaz. Arıza talep formumuzu hemen doldurursunuz ve size gelip aletinızı önünüzde onaracağız. İstanbul dışındaysanız yada ücretsiz kargo ile yerinde onarım etmek istemiyorsanız aletinızı kapınıza geri götürmek için kapınızı alıyoruz. İPhone 7 iPhone 8 ve iPhone x ekran değişikliği sektöründe, özellikle yüksek güçlük değişikliği parçaları hizmetinizde size mobil hastane hizmetinde bulunduğunuz yerden sonrasında servis işlemi.

iPhone X Ekran Değişimi

Samsung Ekran Değişimi, 2 Yıl güvence Belgesi teslim ederek size onarım işlemi tamamlanır. IPhone x ekran değişikliği gerekiyorsa, iPhone X serisi cep telefonu garantisinin sona ermemesi için Apple yetkili servisine yada Apple servisine gitmelisiniz. Apple services iPhone x ekran değişiklik yapma fiyatları belirlendi. Apple’ın iPhone servis ücretlerinden fırtına zammı da nasıbini aldı. ABD ile Türkiye arasında yaşanmış olan gümrük vergisi problemi ile dolar karşısında rekor kırmanın TL karşısında her gün Apple ürünlerinin yanı sıra birçok Amerikan markasının da artışını beraberinde getirdi.

Samsung Ekran Değişimi

Huawei Ekran Değişimi, Elma ürünleri iyice zor hale gelmiştir. Bu devasa yükseklikte bir sayı olmasına karşın, iPhone x serisinin ekran boyutunu beklemek normaldir. IPhone x serisinin tam ekranı ve ekranın kullanımı sadece ekranı pahalı ve önemli kılar. Öte taraftan, iPhone X ekranını Apple servisinden daha rahat bir şekilde değiştirmek istiyorsanız, 1.500 TL gibi cep telefonu tamir hizmetleri ekran değişikliğini gerçekleştirebilir. Kendinizi değiştirebileceğinize inanıyorsanız.

Huawei Ekran Değişimi

Cep Hastanesi, iPhone x serisinin ekranını internetten veya cep telefonunuz için yedek parça satan yerlerden sağlayarak size yardımcı olacak videoların yardımıyla iPhone x serisini değiştirebilirsiniz. Ayrıca kendiniz için bir tamir kiti almanız gerekecektir. Apple, iPhone x modelinin tasarım yıllarından sonra tamamen yenilenmiş olan ilk iPhone olarak piyasaya sürülmesiyle ilgili problemlerı paylaşmadı. Apple, çoğunu bir yazılım güncellemesi akışı ile birleştirdi, ancak biroldukça kullanıcı ekranla ilgili sorunlardan şikayet etti. Ve Apple şimdi bu konuda bir şeyler yapmak için düğmeye bastı.

Kaynak: Cep Hastanesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here