İveco Yetkili Servisi ve Otokar Satış Bayileri

0
21

İveco satış bayileri, uyarlamalı Vites stratejisi yeni şanzıman pürüzsüz doğru vitese az 200 milisaniye kaymalar araba harika günlük kullanım sağlıyor. Yeni Daily Hi Matic manuel vitese kıyasla bakım ve onarım maliyetlerinde yüzde 10’a kadar azalma sunuyor. Sağlamlığı göz önünde bulundurarak yapılan yeni günlük tasarım çözümleri motoru ve dişliyi daha az bakım gerektiren bir şekilde korur. Yeni Daily Hi Matic 205 beygir gücü ve 470 Nm torka ulaşabilen birçok motor seçeneğine sahiptir.

İveco satış bayileri

İveco yetkili servisi, Tüm yeni Dailys’de yokuş yukarı kalkışları kolaylaştırmak için standart olarak mevcut olan Hill Holder sistemi aracın yamaçlarda geriye doğru kaymasını önleyen sistemi de destekler böylece sürücüler herhangi bir sorunla karşılaşmaz. Iveco ticari araçlar otomobillerden dönüştürülen hafif ticari araçlardan günlük olarak daha özel hale getiren Özel Çelik C kesitli şasi elemanlarından yapılmıştır.. Şasi aracın gücü ve modülerliği açısından önemlidir. Yeni panelvanlar yeni sürücü koltuğu H noktası 15 mm indirildi direksiyon simidi 20 mm daha küçük ve 7 ° daha dik ve ön cam 40 mm daha büyük ve 4° daha iyi görüş açısı yeniden tasarlandı.

İveco yetkili servisi

İveco servis iletişim, Ön panel sürücü doğru sürüş pozisyonundayken rahat bir kontrole sahip olacak şekilde yeniden tasarlandı. Yeni panelvanların sınıf lideri ergonomisine daha iyi ses yalıtımı ve daha etkili klima kontrolü manuel ve otomatik eşlik ediyor. Yeni günlük panelvan ile otomobilin sürüşü kökten değişti.

İveco servis iletişim

Otokar bayileri, Yeni panelvans yeni genişletilmiş dingil mesafesi özellikle otoyollarda tüm yol koşullarında mükemmel kullanım ve gelişmiş sürüş konforunu garanti eder. Yeni panelvans yeni süspansiyon sistemleri yüksek hızlarda ve keskin köşelerde bile sallanmayı ve bükülmeyi en aza indirerek aracın zemin ile temasını ve genel dengeyi geliştirir. ESP tüm versiyonlarda standarttır diğer elektronik güvenlik sistemleri ise şerit izleme uyarı sistemi ve arka görüş kamerası gibi isteğe bağlı olarak belirlenebilir.

Otokar bayileri

Yeni panelvans ayrıca bir seçenek olarak 3 farklı ses sistemi Seviyeleri ve navigasyon yeni bilgi eğlence sistemi ve telematik sunuyoruz. Iveco ticari araçlar her versiyonun ağırlığını ve performansını optimize edebilen yük kapasitesi ile orantılı yüksek incelik çerçeveleri ile üretilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here