Kahveci Ağır Nakliyat

0
8

Gabari Taşıma, 2. Satış sonrası servis yerinde montaj + eğitimimiz satış sonrası taahhütlerimize sadıktırız, makineler monte edilir, bakım ve program eğitimleri verilir ve makineler tam işlevsel bir şekilde teslim edilir. Güvence iç hizmet N. makine, garanti süresi boyunca kullanım ve döşeme kusurları hariç rutin kullanımdan kaynaklanan tüm mekanik veya elektronik arızalar için servis ve yedek parçaları.

Gabari Taşıma

Hidrolik Taşıma, Ücretsiz olarak vermekten sorumludur. Yedek parçalar hariç bakım ve onarım garantisi yetkili teknik servis ekibimiz tarafından periyodik bakım yapmak ve aleti tamamen işlevsel ve aktif tutmak için sağlanan hizmetler. Periyodik bakım, üreticiler tarafından belirlenen ilkelere uygun olarak gerçekleştirilir.

Hidrolik Taşıma

Tanker Taşıma, Garanti edilmeyen sözleşme dışı hizmetler, süresi dolmuş ve bakım sözleşmesi olmayan satış için aracılık ettiğimiz makinelerin maliyeti karşılığında sağladığımız hizmetleri kapsar. Sökme + deplasman Servis Hizmetleri, makinenin bulunduğu yerden yeni yere taşınır ve etkin bir şekilde monte edilir ve teslim edilir. Uzaktan Erişim ve arıza tespit kaldırma Teleservis hizmeti, güvenlik kapsamında makinelere verdiğimiz bu hizmette.

Tanker Taşıma

Makina Taşımacılığı, Makinelerimiz için bakım Sözleşmesi ile ücretsiz olarak çalışan bir teknik hizmettir. İstanbul Merkez ofisimizdeki teknik ekip, modem üzerinden doğrudan müşterinin makinesine bağlanabilir ve tüm dijital kontrol verilerine doğrudan erişim sağlayabilir. Bu şekilde, makine üzerinde gerçek zamanlı olarak teknik müdahaleler yapılır ve hizmetin etkisi artar. Tüm araç ve araçlara gönderdiğimiz tüm bilgileri paylaşıyoruz. Ağır yükleri taşımak büyük acı ve özen gösterir.

Makina Taşımacılığı

Yurtiçi ve yurtdışı ağır nakliye hizmetimiz ve standart nakliye aracımız ile kargonuzu istediğiniz şehre taşıyoruz. Ağır yükleri taşımak için özel ekipman ve Aletler gereklidir. Standart boyutlu yüklere uygun römork ve çekişli araçlar ile araç ile taşınan ağır yükler, mümkün olan en kısa sürede ve güvenli bir şekilde istenilen yere taşınmalıdır. Ağır hizmet tipi taşıma aletleri yapan şirketler tarafından kullanılan hizmet tipi Aletler standart Aletler.

Kaynak: Kahveci Ağır Nakliyat

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here