Makaw

0
27

Makaw, Bir site aracılığıyla tüm platformla ilgili görevleri yaparken, daha az çalışma zamanı uyumlu bir web sayfası hazırlarken. Diğer seçenekler, ayrı masaüstü bilgisayarlar için ayrı tabletler için akıllı telefonlar için ayrı kodlama gerektirir. Bu büyük bir zaman kaybına neden olur. Tek noktadan site yönetimi uyumlu web ile tüm platformlar için sağlanmıştır. Web sitenize herhangi bir platformdan erişilebilir. Doğru bir yapı oluşturarak, gelecekte ortaya çıkabilecek farklı araçlar için otomatik bir çözüm yaratırsınız. Bakım kolaylığı web sitenizin birden çok farklı sürümünü oluşturmak, hantal bir yapıya ve yavaş içerik yönetimine neden olur.

Makaw, Bir güncelleme yapmak için her platform iPhone iPad vd. ayrı ayrı iş yapmanız gerekir. Tüm platformlar, uyumlu web sayfalarında tek bir konumdan yapılan güncelleme ile aynı anda güncellenir. Uyumlu web sayfalarında farklı sürümlerle uğraşmak ve sorunları güncellemek zorunda değilsiniz. Daha az para, farklı platformlar için uygulamalar veya siteler. Yapmak için ekstra para harcamanıza neden olur. iPad uygulaması için, iPhone için ayrı emek ve para. Android uygulaması için ayrı emek ve para, masaüstü sitesi için ayrı emek ve para. İPad uygulaması için ayrı emek ve para birçok şirket için büyük bir gider kalemi olarak görülebilir.

Makaw

Makaw, Uyumlu web sayfalarına sahip tek bir site ile, bu farklı araç. Platformların tek bir yerden çözüm olduğuna ve bir ödeme yaptığına inanmaktayız. Patronlar kulağa hoş geliyor, değil mi? Arama motorlarında arama motoru sonuçlarında daha iyi dediğinizde, google hemen aklımıza geliyor. Google, uyumlu sayfalar oluşturmak için Web sayfası geliştiricilerini destekler. Aramalarda daha değerli olacağını söylüyor. Arama sonuçları şimdi google Mobil uygun ifade koydu.

Makaw, İçeriği tek bir bağlantıda zenginleştirmek size büyük avantaj sağlar. Farklı araçlar diğer Seçeneklerde farklı olduğundan, her biri için ayrı ayrı çalışmanız gerekecektir. Buna ek olarak, aynı içeriğin farklı adreslerden tekrar tekrar yayınlanması, Google’ın istemediği bir durumdur. Tekrarlanan içerik için Google tarafından cezalandırılabilir. Web sayfalarının esnekliği, yeni ortaya çıkan araçlara ve platformlara hızlı bir şekilde uyum sağlamayı mümkün kılar.

Web Tasarım

Makaw, Yeni filizlenmiş giyim teknolojileri için ayrı bir site yapmak yerine. Mevcut sitenizi giyim araçlarıyla uyumlu hale getirmek için birkaç değişiklik yapmak yeterli olacaktır. Yanıt temaları, ekran boyutlarına bağlı olarak web sitelerinin görünümünü özelleştiren temalardır. Cep telefonları tabletleri gibi küçük ekran boyutlarına sahip cihazlardan. Mobil uyumlu bir temaya sahip bir siteye girdiğinizde. Masaüstü bilgisayardaki görüntüden farklı bir görüntü ile karşılaşacaksınız. İçerik aynı kalır, ancak girilen sitenin görüntüsü, kullanılan cihazın ekran boyutuna göre otomatik olarak şekillendirilir. Menüler “pop-up” olabilir menüler resimler küçük olabilir. Kenar Çubuğu sütunlar altına veya hiç taşınmış olabilir ve diğer birçok değişiklik meydana gelebilir.

Web Macaw

Makaw, Farklı platformlara erişmek için bir sayfayı paylaşmanın tek çözümü sorun yok. Diğer Seçeneklerde, iki farklı URL nedeniyle bir sorun vardır. Örneğin, bir akıllı telefondan bakarken, masaüstü kullanıcısı paylaşılan bağlantıyı açtığında mobil cihazlar için tasarlanmış sayfa karşılıyor. Bu iyi bir deneyim değil. Yüksek tarayıcı destek oranı, uyumlu web sayfalarını kodlarken kullandığımız ıe8 dışındaki tüm tarayıcıları destekler. Şu anda oranına baktığımızda, tarayıcı destek oranı %97’dir. Bu oranın çok yüksek bir oranı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here