Mesa Country

0
26

Polonezköy Kahvaltı, Konuklar düğün mekanına gelmelerine yardımcı olmak için araba kiralayabilirler. Ülke düğünlerinde nasıl giyinilir? Eğer ülke düğünde farkında olmalıdır başka bir konu giysi seçimdir. Bu düğünlerde en önemli şeylerden biri, çoğunlukla bahçe şeklinde alanlarda, ayakkabı seçimdir. Burada güne kahvaltı ile başlayabilir ve öğleden sonra acıktığınızda barbeküye devam edebilirsiniz. Restoranın yanındaki ormanda hamakların keyfini çıkarabilir ve küçük ölçekli bir doğa yürüyüşü organize edebilirsiniz. Sonuçta, yürüyüş parkuruyla bağlantılı. Ayrıca, bütün gününüzü etkinlik açısından burada geçirebilirsiniz. Hafta sonu aileleri ve büyük arkadaş grupları için idealdir.

Polonezköy Kahvaltı

Polonezköy Et Mangal, Yeterince ulaşırsanız, ormanın hemen yanındaki sahada futbol oynayabilirsiniz. Ne daha fazla… Naturel’in güzelliği ve huzuru ile İstanbul’dan kaçmak isteyenler için popüler bir yer olan polonezköy’de lezzetli bir kahvaltı ile güne başlayabilirsiniz. Polonezköy kahvaltı olanakları ile en iyi yerler uygun fiyatlarla kahvaltı yapabilir. 1967 yılından bu yana hizmet veren Stella Dohoda Polonezköy, Cumartesi günleri ve 100 markette yaklaşık 250 ziyaretçiyi ağırlıyor. Hafta sonu tam performanslı bir restoran olmasına rağmen, gittiğinizde bir yer bulabileceğinizi garanti ederek rezervasyonları kabul etmez.

Polonezköy Et Mangal

Polonezköy Kır Düğünü, Her ne kadar mekanın yağmurlama kahvaltısı güzel olsa da, polonezköy barbekü ile ünlüdür ve kahvaltı için değil. Stella, kendiniz pişirmeyi sevenlerden çok memnun. Yemek yeme, sohbet etme ve manzaraya bakma molası verdiğinizde, ormanla kaplı yamaçları izleyebilirsiniz. İstanbul’da hafta sonu etkinlikleri için en çok tercih edilen destinasyonlardan biri olan Polonezköy, sıkıcı ve ezici İstanbul günlerinizde sizi hayata döndürecek bir yerdir. Düğün etkinliğinde size değerli ziyaretçilerimizi mükemmel durumda hayata geçirmeye çalışıyoruz.

Polonezköy Kır Düğünü

İstediğiniz yer hakkında fiyat bilgisi almak için “ücretsiz bir teklif Al” düğmesini kullanabilirsiniz. Unutulmaz bir polonezköy düğün mekanını tamamlayabilmeniz için sahip olduğumuz deneyimi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. En sevdiğim yer Stella, polonezköy’de kahvaltı için düzinelerce piknik alanı arasında. Ormana bakan tepenin manzarası, yeşil ambiyansı, ahşap yel değirmeni ve Orman yoluna doğrudan bağlantısı ile bölgedeki muadillerinin bir adım ilerisindedir. Güzel bir çocuk parkının oluşumu Stella’yı çocuklu aileler için tercih eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here