Mobil Sağlık Tarama Aracı ve Solunum Fonksiyon Test Cihazı – Fatih Medikal

0
3

Mobil Sağlık Tarama Aracı, ve PC bağlantıları isimleri veya kimlik numaraları ile odyometri yeniden ve hastaları yeniden tanımlamak için izin verir. Dinamik ve esnek yerleşik bellek ve gelişmiş arayüz geçmiş kayıtlarınızı yönetmenize test sonuçlarınızı taramanıza ve testinizi istediğiniz zaman çözmenize olanak tanır. Otomatik eşik otomatik tarama ve daha fazlası otomatik eşik testi ve otomatik tarama testi gibi tüm gerekli testlerle test yeterliliği beklentilerinizi aşıyor.

Mobil Sağlık Tarama Aracı

Solunum Fonksiyon Test Cihazı, Ayrıcalıklı bir özellik olan maskeleme Asistanı yüksek test geçerliliğini sağlamak için maskelemenin gerekli olduğu tüm frekanslarda kullanıcıları uyarır.tıbbi avm.com bir bilgisayar ile kullanıldığında OTOsuite programı enjoy ‘ ’ otosuite™ global GN otometrics’ küresel paylaşılan ‘Otosuite™ Glonbal’ bakım odyometri DANIŞMANLIK ve simülasyon ağının bir parçası haline gelir. Proje Sanayi Ve Ticaret Bakanlığı ve Tse araç modifikasyon yönetmeliklerine uygun olarak hazırlanacak ve onaylanarak sunulacak ve araç TUVTÜRK tarafından denetlenecektir.

Solunum Fonksiyon Test Cihazı

Mobil Sağlık Aracı, Panelvan araç iç bölmelerinin ayrılması X-ray odası odyometri odası ve salon kurşun kaplama zemin tavan duvarları kaplama cihazların montajı uzman ekibimiz tarafından standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Sessiz bir kabinde odyometri cihazı ve timponografi cihazı kişinin işitme kaybını tespit eder. Meslek hastalıklarının tanı tarama ve sakatlık tespitinde rutin olarak kullanılır.

Mobil Sağlık Aracı

Ayrıca çalışanların işyerlerinde maruz kaldığı çevresel koşullara karşı akciğerlerin fonksiyonel sağlığını izlemek için rutin sağlık taramasının en önemli parametrelerinden biridir. İleri teknoloji cihazlarımızla bu taramayı uygun koşullarda mobil sağlık aracımızla yapıyoruz. Akciğer hastalığını günümüzde gelişen endüstri ile birlikte mesleki akciğer hastalıkları açısından değerlendirirsek akciğer grafisi tüm meslek hastalıkları arasında sıklık açısından birinci sırada yer almaktadır. Solunum yolunu etkileyen işyerinde sigara ve çalışanların maruz kalma karşısında akciğerler gaz toz ve kimyasal koşullar akciğer kanseri ve akciğer hastalıklarına yakalanma riski çok yüksek. Bu risk daha sonra tedavi edilmesi zor veya imkansız olabilecek gelişmekte olan hastalıkların risklerini değerlendirmek için uygulanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here