Net Koli

0
22

Koli, Sırayla. Oluklu mukavva farklı amaçlar için kullanılır oluklu 4 ana dalga uzunluğu ve farklı tip kombinasyonları mevcuttur. Flüt benzer biçimde? Oluklu mukavvayı dünyadaki ideal ambalaj malzemesi haline getiren temel nitelikler şunlardır: geri dönüştürülmüş %100 hammadde, her bir ürün ve üretici için kolayca kesilmiş ve kesilmiş zararlı maddeler içermez, çünkü farklı tasarım yapılabildiği için kabiliyeti yardımıyla uzun süre kullanılabilir buna ek olarak, konfeksiyon makinelerinde bir kutu şekline dönüştürerek bitmiş bir ürün olarak satılabilir.

Koli

Kolici, Boyut kutusu kapatılmış olduğunda tabanın uzun kenarı. Be dalgaları, B ve e dalgalarının bir kombinasyonu olan mikrodopel coli olarak adlandırılır.Mikro doping kolon kalınlığı Menzil.Çift oluklu karton derslikında 5 tane kağıt tabakası vardır. Mikrodopel kanal oluk sıkı dalgalar e ve b kombinasyonu ile oldukça bir sözleşmedir.Mikrodopel sütun kırılgan olan çok sağlam bir yapıya haiz olmayan ürünler için kullanılır. Dalga B, B ve C dalgalarının kombinasyonu ile oluşan bir dalgadır ve Doppler coli olarak adlandırılır.

Kolici

Oluklu Mukavva, Doping kolon kalınlığı Aralarında var. Doping, parsel içindeki Ürün için bir yastık görevi görür ve darbelere karşı koruma sağlar. Örneğin, Firmamız yüksek taşıma kalitesine haiz ve baskı sürecinde avantajlar elde eden pratik kullanımlı ürünler sunmaktadır. Üretimlerimizde dalga yüksekliği ve dalga boyu değişimi, oluk değiştirme ürünlerinin sayısı da görülebilir. Çift dalga oluklu mukavva şeklinde ürünler bile var. Karton nedir bu konuda fotoğraf sorusu için sayfamızda görebileceğiniz örnekleri inceleyebilirsiniz. Oluklu mukavva işleri sayesinde.

Oluklu Mukavva

Firmamız her vakit daha iyi ve daha sağlam üretmeye devam etmektedir. Oluklu mukavva yardımıyla oluklu mukavva renkli ürünler de özel kullanımlar sağlayabilir. Genel olarak bilinmiş olduğu gibi, oluklu mukavva ürünleri saman kağıdı benzer biçimde kahverengiye yakın bir renge sahiptir. Bununla birlikte, renkli ürünler sayesinde farklı sektörler için kutu ve parsel kullanımı tercih edilebilir. Örneğin, şeker ve süt Üreticileri çoğu zaman beyaz karton kullanımı için bu kartları tercih ederler. Tek yüzlü oluklu mukavva veya tek yüzlü oluklu mukavva olarak kullanılabilir. Ne tür bir ürün olursa olsun,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here