Öztürk Organizasyon Hizmetleri

0
23

Hatice Kübra Tongar İletişim, Staj sırasında beş hafta boyunca kömür madenine girdi ve işçilerle yeraltında çalıştı. Cansu Canan Özgen hakkında bir çok soru merak ediyor. Nereden aslen? o kaç yaşında? boy, kilo, kim? kısaca hayatı ve biyografisi. Hatice Kübra Tongar Communications, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi radyo televizyon ve sinema Bölümü’nden mezun oldu. Gazi Üniversitesi gazetecilik Bölümü’nden mezun oldu, sosyal medya ve gazetecilik alanında uzmanlaşmıştır. Tongar gazetelerinde çalıştıktan sonra internette uzun yıllar çalıştı.

Hatice Kübra Tongar İletişim

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim, Şu anda gazetecilerin web sitesinde baş editör. Birçok televizyon programında sanatçı, çocuk ve aile danışmanı ile konuşma ve sohbete katılır ve dini konuşmalar yoluyla aile ve çocukların konularıyla ilgilenir. Hatice Kübra Tongar yönetim hizmetiyle Öztürk ile iletişime geçebilir ve sanatçıyı kuruluşunuza davet edebilirsiniz. Prof. Dr. Ahmet şimşirgil yönetim bilgileri için Öztürk organizasyonunu ziyaret edebilirsiniz. Dini günlerde özel dini organizasyonlarınızda yönetici olarak görev yapan Hatice Kübra Tongar iletişim Öztürk, 5 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir.

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim

Cansu Canan Özgen İletişim, Dini ve aile sohbetleri seminerleri, Tasavvuf alanında uzman sanatçılarla ilahi konser Konferansı röportajı gibi tüm organizasyonlar Öztürk’ün sunduğu hizmetler arasındadır. Aile sohbetleri, küçük dünyamızın çekirdek olarak adlandırılan Hatice Cuba tongar’ın sözleriyle iletişimi için çok önemlidir. Çocuklarımızın yeme alışkanlıklarından ruh hallerine kadar pek çok şey bu küçük dünyada gelişir. Tongar, fitrat pedagojisinin çocuğa genç yaşta verilmesi gerektiğini söyler.

Cansu Canan Özgen İletişim

Öztürk Organizasyon, Böylece daha bilinçli bireyler yetiştirilir. Sık sık tongar görüşmelerde başarıları ile çocuklarını yargılamak veliler onlar çocuklarda içten sevmediğim hissediyorum söylüyor. Konuşmalarla ailelere çocuk din eğitimi hakkında bilgi veren Öztürk Örgütü aracılığıyla Tongar’a ulaşmak mümkündür. Hatice Zeynep tongar yönetim hizmetleri alanında uzman diğer sanatçıların yanı sıra kuruluşunuzu görmek isterseniz sitemizle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: Öztürk Organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here