Pendik Genel Anestezi İle Diş Tedavisi, Klinikleri ve Diş Beyazlatma

0
9

Genel Anestezi İle Diş Tedavisi, Bu nedenle en azından iyileşme sürecinde bu hastalardan sigara ve alkolden uzak durmalarını istiyoruz. İmplant ameliyatından sonra iyileşme ve bekleme süresi dişsiz kalır. Hastalarımız dişsiz vakit geçirmek zorunda değiller. İmplant ameliyatından sonra hastalarımıza protez yapılıncaya kadar beklenen süre için geçici protez yapıyoruz. Operasyondan ne kadar sonra sosyal hayata geri dönülür. İmplant ameliyatından hemen sonra normal hayatınıza dönebilir ve 1 veya 2 gün sonra işe gidebilirsiniz.

Genel Anestezi İle Diş Tedavisi

Pendik Diş Klinikleri, Biyolojik diş beyazlatma yöntemi dişlerinde hassasiyeti olan kişilere uygulanabilir. Beyazlatma işleminde hassasiyete neden olan madde hidrojen peroksittir. Biyolojik diş beyazlatma jelinde bu maddenin oranı çok düşüktür ve jel emaye kristalleri içerdiğinden hassasiyet oluşmaz. İşlem sırasında ve sonrasında hassasiyet olmaz ve genellikle işlemden sonra mevcut hassasiyetiniz azalabilir. Dişlerimi beyazlattıktan sonra dikkat etmem gereken konular nelerdir? Genel anestezi altında hangi durumlarda diş tedavisi uygulanabilir. Çok genç olmayan veya tedaviye bağlı olmayan çocuklar önemli nörolojik problem veya fiziksel engellilik engelli kişilerle.

Pendik Diş Klinikleri

Pendik Diş Doktoru Tavsiye, Ticaret yapılacak diş sandalyesi geçmiş deneyimler sonucunda şiddetli diş tedavisi korkusu olan kişilerde eşsiz uygulanır. Sedasyon nedir? Hasta bilinçli iken bazı ilaçlar ile bir anestezist tarafından oluşturulan derin bir uykudur. Bu genel anestezi değildir. Hasta doktordan alınan komutları yerine getirebilir. Prosedürden önce diş etlerine zarar vermemek için koruyucular kullanıldıktan sonra diş beyazlatma jeli uygulanır. Bu uygulama 15 dakikalık dönemlerde üç kez yapılır. Seanslardan sonra dişlerde hassasiyet oluşabilir.

Pendik Diş Doktoru Tavsiye

Pendik Diş Beyazlatma, Bu durumda hassaslaştırıcı macunların kullanımı sorunu kısa sürede ortadan kaldırır. Seanslar arasında ve sonrasında dişleriniz için özel bakıma ihtiyacınız var mı? Prosedürden önce hastaya profesyonel diş bakımı diş taşlarını temizleme ve dişi bir pat ile parlatma yapılır. Her seanstan önce ve son seansın sonunda hastanın fotoğrafları çekilir ve renk tayini yapılır.

Pendik Diş Beyazlatma

Oturumlar arasında hasta kırmızı şarap safran yemekleri domates salçası yemekleri portakal suyu kola gibi herhangi bir renklendirici yiyecek ve içecek tüketmemelidir. Sigara içenler mümkünse oturumlar arasında sigara tüketimini en aza indirmelidir. Bu yöntem dişlere herhangi bir zarar vermez. Uygulama Her Zaman Başarı İle Sonuçlanır Mı. Uygulamadan sonra elde edilen beyazlık kişinin diş renginin kaynağına ve dişin yapısına göre değişir ancak çok iyi sonuçlanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here