Proje Taşımacılığı

0
16

Proje Taşımacılığı, Ağır hizmet taşıyıcıları Derneği Başkanı Tamer Erdoğan, şimdiye kadar 42 üyeye ulaştıklarını ve hedeflerinin kendi mal ekipmanlarıyla 200 proje taşıma aracının derneğe götürülmesini sağlamak olduğunu açıkladı. 2010 yılına kadar gözetimsiz yürütülen projenin bu tarihten sonra sıkı bir şekilde kontrol edildiğini belirten Erdoğan, sektörün denetimden sonra büyük cezalarla karşı karşıya olduğunu söyledi. Bir çözüm bulmak için, und, Kadir özel Üniversitesi ve vinç işletmecileri Derneği bir araya geldi ve “ağır ve taşınan yüklerin taşınması konusunda Yönetmelik ” taslağını hazırladı.

Proje Taşımacılığı

Aslında, proje taşımacılığı, bir yerden diğerine standart ağırlık veya hacim dışında olan malları hareket ettirme sürecidir. Bu sektörde hizmet veren şirketler, müşterilerinin taleplerine göre bu standart dışı malları yüksek fiyatlarla taşırlar. Bu sektörde taşınan yükler çok büyük olduğundan, hasar görme olasılığı daha yüksektir. Bu sektörde ulaşım hizmetleri büyük riskler taşır. çok değerli malların taşınması sırasında veya geç yetişmesi durumunda meydana gelen hasar durumunda taraflar ciddi hasarlara maruz kalabilir. Proje taşımacılığı, sektörde birçok teslimat var. Fabrikalar, boru hatları, enerji santralleri, buhar türbinleri, ısı kazanları ve transformatörleri, tanklar ve basınçlı aletler ve demir fırınları bu kapsamda taşınabilecek bazı malzemelerdir. Gördüklerinize benzer şekilde, bu tür malların taşınması diğer nakliye hizmetleri tarafından yapılamaz.

Kahveci Ağır Nakliyat

Bu nedenle, bu işi yapan şirketlerde deneyimli ve uzman kişiler istihdam edilmelidir. Şirketin ekipmanı ve tesisleri bu sevkiyatı taşıyabilmelidir. Bazı durumlarda, birden fazla tip bireysel taşıma çalışması gerekebilir. deniz taşımacılığı ile bir yerden diğerine taşınan malların trenle taşınabileceği anlamına gelir. Bu tür şirketler bu hizmetleri müşterilerine mükemmel bir şekilde sunmalıdır. Ülkemizde proje ulaşım sektöründe hizmet veren birçok şirket bulunmaktadır. Bununla birlikte, tüm bu şirketler aynı kaliteyi sunamaz. Seçiminizi yaparken çok dikkatli olmalısınız. Almanya, fransa, Belçika ve Hollanda 2015 yılından bu yana bekleyen Yönetmelik bir örnek hazırladı hatırlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir çözüm getirmek için sorunları ile birlikte düzenleme 7 ana konular hakkında konuştuk. Doğalgaz santrali projeleri, termik santral projeleri, baraj ve hidroelektrik santral projeleri, Mobil enerji santrali projeleri, Rafineri ve petrokimya tesisleri, boru hattı lojistik projeleri, raylı sistem projeleri verilebilir.

Kaynak: https://www.kahveciagirnakliyat.com/proje-tasimaciligi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here