SEO Paketleri

0
10

SEO Paketleri, Örneğin bir çiçek siparişi hakkında arama yaparak bir ev kredisi satmaya çalışırsanız reklam sayfanız arama konusunda çok düşük olduğu için bu reklam için çok yüksek maliyetler ödemeniz gerekebilir. Reklam modeli Google ın kullanıcılarını korumak için en önemli hareketlerinden biridir ve sayfanızın ilgili arama ve genel site kalitenizin değeri ile olan ilişkisini yansıtan Adwords kalite puanı birçok şirket için bir gizem olmaya devam etmektedir. Öte yandan aramaların amacını anlamak için kullanacağımız üç grubu da biliyoruz. Şimdi onun teorisinden öğrendiğimiz bilgilerin aslında arama motorlarını nasıl etkilediğine bakalım yukarıdaki tabloda her türlü aramanın sonuçlarını ve bu sonuçların kategorizasyonlarını görüyorsunuz. Google tarafından listelenen sonuçları daha önce bahsedilen arama türlerine göre 4 farklı kategoride sınıflandırdık.

SEO Paketleri

Tüm sonuçları parça parça değerlendirirsek konteyner araması standart sınıflandırmaya göre bilgi odaklı olarak kabul edilebilen bu arama aslında birçok isteği bir arada tuttuğu için kapsayıcıdır. Samsung galaxy S6 edge için doğrudan arama yapan bir kullanıcı ürünü bilmek veya satın almak gibi birçok amaca sahip olabilir. Başka bir senaryoda kullanıcı zaten ürünün sahibidir ve ürünün üreticisinin Resmi Web sitesini kontrol edebilir. En kötü ihtimalle ürünün görünümünü merak eden genç bir teknoloji meraklısı bu aramayı gerçekleştirmiş olabilir. Tabloyu paralel olarak incelediğimizde organik pazarda listelenen 3 Google reklamı 1 beş ürün reklamı ve 6 farklı e-ticaret sitesi bu aramaların çoğunun ürünü satın almayı amaçladığını kanıtlayabilir. Buna ek olarak ürün hakkında destek arayan kullanıcıya yanıt vermek için 2 üretici sitesi listelenebilir.

SEO Paketleri – Web Macaw

Örneğe dahil olan bir bilgi ve deneyim paylaşım sitesi bu konuda bilgi arayan kişiye doğrudan hitap etmek için sonuçlara dahil edildi. Bu manuel sınıflandırmaları yapabilir ve bu sorgulara yaklaşımımızı ifade etsek de web deki tüm sıralamaların otomatik olduğunu düşündüğümüzde her talebe ayrıntılı yanıtlar vermenin kolay olmadığını ifade etmeliyiz. Bu nedenle kapsayıcı arama türlerinde kullanıcının birçok ihtiyaçlarına yanıt verebilecek sayfa türleri oluşturmaya odaklanmanız gerekir. Yukarıdaki örnek aramada Hepsiburada nın ilk etapta listelenmesinin birçok rakipten daha zengin bir içerik ve satın alma deneyimi sunmasından kaynaklandığını söyleyebiliriz çünkü onlar tarafından üretilen ürün hakkında 100 den fazla yorumu vardır. bir içeriğe sahiptir ve ürünün videosunu sunar. Bilgi odaklı aramalar örneğin Samsung galaxy S6 edge incelemesi bugün Google da en çok kullanılan arama motoru olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here