Strong 3000 – Toz Boya Tesis ve Ekipmanları

0
20

Toz Boya Ekipmanları, bu seviye parçanın yüzeye yapışmasını sağlar Sistem CO2 tüp bir tüp sıvı bir tüp katı içeren iki kilo kontrol grupları her CO2 tüp 45 kg. alev dedektörü grubu Kontrol Panelini ve aksesuarlarını kapsar. Kabartma tozu boyaya uygulanan fırın parçasına konur. Bu aşamada parça boya özelliklerinde verilen zamana ve sıcaklığa maruz kalır. Plastik toz boya kabinleri anti statik özelliklerinden dolayı yüksek renk değiştirme kabiliyetine sahip toz boya uygulama kabinleridir.

Toz Boya Fırınları, Bu kabinlerle çalışmak için birçok sistem gereklidir. Farklı toz boya kabinleri toz boya tabancaları robotları ve sistem temizleme ekipmanlarına sahiptir. Bu kabinler renk değişikliklerinin sayısından daha fazla olan şirketler tarafından tercih edilmelidir. Uygulamalardaki enerji tüketiminden sürecin kalitesine kadar her açıdan büyük önem taşımaktadır.

Toz Boya Tesisleri, En son teknoloji ile geliştirilen Strong3000 bu alandaki şirketlere pratik çözümler sunmaktadır. Bununla birlikte son yıllarda şirketler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen farklı marka alternatifleri de vardır. Wagner toz boya tabancası fiyatları açısından şirketler hem ekonomik hem de kaliteli bir alternatif oluşturmaktadır. Bu nedenle elektrostatik toz boya makinesi bugün yaygın olarak tercih edilmektedir. Özel olarak üretilen elektrostatik toz boya ürünlerde daha uzun ömürlü bir kalıcılık sağlar.

Toz Boya Tabancası, Özel üretim toz boya ürünleri toz boya fırına alınır. Bu boyanın daha hızlı ve daha kaliteli bir şekilde kurutulmasını sağlar. Bu şekilde kurutma işlemi estetik bir görünüm kazandırma gibi boya ile kalıcıdır. Toz boya tesisleri toz boya tesisleri için yapılan elektrostatik toz boya fırını imalatı sayesinde bu alandaki firmaların ihtiyaçlarına dinamik çözüm sağlanmaktadır.

Boya Makinası, Toz boya fiyatları açısından sektörün en uygun fiyatlandırmasını yaparak sektöre çok önemli maliyet tasarrufu sağlar. Özel olarak tasarlanmış toz boya tesisi için her türlü ekipman üretilmektedir. Şirketler üretim hattında ihtiyaç duydukları Toz Boya sistemi ekipmanlarını ve bileşenlerini bir noktadan uygun fiyatlı olarak karşılayabilirler. Toz boya işlemine uygun olarak gerekli tüm ayrıntıların dikkate alındığı bir.

Kurutma Fırını, toz boya tesisinin kurulması kurumsal standartların yakalanmasını sağlar. Bu sayede toz boya uygulamalarında daha yüksek kalite standartları yaratılarak endüstriyel çalışmalar yapılabilir. Toz boya tesisleri için tasarlanmış toz boya hattı dinamik uygulama sağlar. Boyama özellikle daha kısa sürede daha büyük yüzeylerde veya daha yüksek sayıda ürün üzerinde yapılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here