Toptan Sebze ve Meyve Hizmetleri – Burhan Tarım

0
13

Toptan Sebze Meyve, Sadece meyve ve sebze tedarik şirketlerinin kalitesi çok önemlidir. Çünkü Burhan Ziraat gibi kaliteli tedarikçi firmalar tüketicilere pazarlama ve ürün aktarımında yardımcı olmaktadır. Burhan Tarım, yıllardır verdiği tecrübeyle müşteri ile bir pazar kurmuştur. Şirket bu pazarları kullanıcılarıyla paylaşmakta ve müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Özellikle sebze satın alırken, ürünü tüketiciye hızlı bir şekilde taşımak çok önemlidir. 1960 yılından bu yana insanlara hizmet veren pazardaki en eski marketlerden.

Toptan Sebze Meyve

Toptan Sebze, Golden Manav, kaliteden ödün vermeden vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. İyi tarım uygulamaları yaratan ve organik tarıma önem veren Altın Manav, Gölcük vatandaşları tarafından takdir edilmektedir. Oğuz yaz meyveleri ve sebzeleri gün yüzüne çıktı Altın manav sahibi Şehmus Oğuz Oğuz, tüm ürünlerin organik iyi tarım uygulamasıyla yetiştirildiğini açıkladı. Oğuz fiyatlar mevsimsel normallerden biraz daha yüksekti. Bu bahar ve meyve ağaçları çiçek.

Toptan Sebze

Toptan Meyve, Doğal olarak, yaz aylarında yoğunluğumuz var. Yaz meyveleri ve sebzeleri de günün karşısında görünür. Temel mal grubunun yıllık enflasyonu Mart ayında 1.30 puanlık bir düşüşle yüzde 19.92 idi. Yıllık enflasyon tüm alt gruplarda azalmaya devam etti. Bu dönemde dayanıklı tüketim malları fiyatları, otomobil fiyatları (yüzde 1,48) yüzde 0,79 oranında düştü. Giyim ve ayakkabı grubundaki yeni açılış fiyatlarındaki artış bir önceki yılın altında gerçekleşirken, diğer temel mal grubundaki yıllık enflasyon uyuşturucu fiyatlarındaki artışa rağmen yavaşladı.

Toptan Meyve

Toptan Meyve, Özetle, şu anda temel mal grubunun miktarının ılımlı seyrinde Türk lirasının değer kaybetmesine rağmen, iç talepteki zayıflamanın etkileri gözlendi. Taze meyve-sebze grubunda yıllık enflasyon yüzde 70.69 ya ulaştı. REUTERS / Marcos brinducci doları, Mart ayında enflasyon TCMB nin FİYAT GELİŞMELERİ raporundan sonra Mart ayında enerji fiyatları yüzde 1.94 e yükseldi. Bu gelişmede, artan akaryakıt ve tüp gaz fiyatları (sırasıyla yüzde 4,94 ve yüzde 3,81) döviz kuru ve petrol fiyatlarının ortaya çıkması nedeniyle etkili olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here