Toz Boya ve Emaye Makinaları, Tabanca Hizmetleri

0
24

Toz Boya Makinaları, Geleneksel boya uygulamalarında bu tür bir uygulama imkansızdır. Köşeleri ve üstün kalitede şekilli parçaları kapsar. Elektrostatik olarak uygulanan toz boya geleneksel boyaya göre şekillendirilmiş parçalara daha iyi uyarlanmıştır. Parçalar toz boya ile kaplandıktan sonra işlenebilir. Toz boyanın üstün yapışma ve şok direnci özellikleri sayesinde parçaları kapladıktan sonra kesmek ve şekillendirmek mümkündür.

Toz Boya Makinaları

Emaye Kabinler, Hava ihtiyacını azaltır. Geleneksel boya sistemlerine kıyasla fabrika alanının hava sirkülasyonu ve ısıtılması ve havalandırılması ihtiyacı çok küçüktür ve bu nedenle büyük tasarruflar sağlar. Farklı türleri ve renkleri uygulanabilir. Her renk ve toz boya her özelliği de dahil olmak üzere Parlak Mat yarı mat ve turuncu Metalik yaldız uygulamak mümkündür. Kaplama kalınlığının kalıcı kontrolünü sağlar.

Emaye Kabinler

Emaye Tesisleri, Tek katmanlı püskürtme ile istenen kalınlıkta homojen bir kaplama sağlanır. Boya kalınlığı kontrol altında tutulabilir. Metal olmayan parçalar da kaplanabilir. Pişirme sıcaklığına toz boya ile dayanabilen metal olmayan cam Bakalit benzeri parçaları kaplamak da mümkündür. Kalın kaplamalarda emaye özelliği gösterir. Toz boya 125 µm kalınlığında üretilen malzemede emayeden çok daha dayanıklı ve daha ucuz bir kaplama elde etmek mümkündür. Bu tip kaplama 150 ila 200 ° C’lik bir fırın ile gerçekleştirilir.

Emaye Tesisleri

Emaye Tabancaları, emaye fırınlar 750 ila 800°C’de çalışır ve yüksek dereceli fırınlarda temizlik malzemeleri ve döküm kusurlarının zorluğu göz önüne alındığında toz boya tasarrufu ve konfor sağlar. Maskeleme kolaylığı sağlar. İstenmeyen parçalar toz boya uygulamalarında kuru bir fırça ile temizlenir ve maskeleme maliyetini tamamen ortadan kaldırır. Boya ile daha fazla alanı kaplar.

Emaye Tabancaları

Filtreli Kabinler, Yaş boya toz boya diğer bir avantajı daha fazla yer kapsayacak şekilde yeteneğidir. 14 m2’lik bir alanı 50 55 µ kalınlığında bir kilogram toz boya ile örtmek mümkündür. Elektrostatik toz boya diğer boyama sistemlerine kıyasla geri dönüşümü daha kolaydır ve kalite açısından dünyadaki kullanım oranı her geçen gün artmaktadır. Kalitenin kaçınılmaz olduğu bu günlerde projelerde arz ve talep.

Filtreli Kabinler

Ar Ge uygulamaları sunmakta ve siz değerli müşterilerimize daha güncel kalite fırsatları sunmaktadır. Kabin uygulama aşamasında toz boya tüketimini en aza indirmek için benimsenmiştir. Elektrostatik toz boya ve yas boya endüstrisinde karşılaşılan sorunları en aza indirmek için alıcı ve son kullanıcılar ile butce kalite cercevesi alıcıya en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunmak üzere kurulmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here