Toz Emaye Tabancası ve Kutu Tipi Fırınları

0
11

Kutu Tipi Fırınları, Bu uygulama sonucunda yaş emayenin kazana karşı tutumunu sağlar ve emaye fırında fırının nihai reaksiyonunu göstererek bitmiş ürün olarak ortaya çıkar. Fırının iç ve dış malzemesi galvanizli sac panellerdir. Panellerin dış kısmı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. Bu dış panellerin rengi istenen RAL kodu ile boyanabilir. Termoblok içinde ısıtılan sıcak hava fırın sirkülasyon fanı üzerinden hava kanallarına yönlendirilir. Hava kanallarına yönlendirilen sıcak hava kanallardan belirli bir hava hızı ile malzeme yüzeyine aktarılır ve fırın içi hava sıcaklığı sıcaklık okuyucu Mo 100 tarafından okunur.

Emaye Tabancası

Emaye Tabancası, Zamanlayıcı ile fırında kalma süresini ayarladıktan sonra istenen sıcaklık değeri girilir ve zamanın tamamlanması beklenir. İşlem malzeme giriş ve çıkış kapısını açarak ve malzeme arabasını fırından çıkararak sonlandırılır. kapı bölmesi deformasyona dayanıklı ve çatlamayan bir fırındır ve manuel sistemlerde kullanılan ıslak boya veya elektrostatik toz kürleme fırınları yoktur. Büyük şasi veya parçaları boyamak isteyen küçük kapasiteli işletmeler veya firmalar için uygundur.

Kutu Tipi Fırınları

Emaye Fırını, Zeminde yalıtım sağlayan paneller olmasına rağmen istenilen aralıklarla ayarlanabilen tekerlek giriş kanalları ile zemine bir giriş sağlarlar. Alt üfleme üst emiş veya üst üfleme alt emme tipi dolaşıma uygulanabilir. Kutu tipi fırınlar endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır. Toz emaye bitkileri ve toz boya tesisleri olarak iki farklı kullanım vardır. Güvençelik fabrikanıza göre özel bir üretim kutusu tipi fırın üretebilir.

Emaye Fırını

Kurutma Kabini, Projenize dayalı bir teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Gaz dizel veya elektrik ile tasarlanabilir. Dolaylı ısıtma sistemi ile İş Güvenliği ve kürleme kalitesi yüksek seviyede tutulur. Tasarımda modüler olan fırınlarımızın montajı ve sökülmesi çok kolaydır. çökme tehlikesi. tüm lifler fırın odasının ağırlığını büyük ölçüde azaltır.

Kurutma Kabini

Toz Emaye Ekipmanları, küçük fiber astar ısı depolama termal iletkenlik katsayısı nedeniyle sadece 0.8’dir. 2 üç yüzey ısıtma toz boya tabancası oluşturmak için bir üniforma sıcaklık alanı termal radyasyon odası istediğiniz boya sıvı ve boya kullanmadan.

Toz Emaye Ekipmanları

Boyama tabancası aslında almak toz boya içine bir boyama aracı. Bu tabancalarla duvarları boyayabilir ve birçok geniş alanı boyayabilirsiniz. Toz boya tabancası açıkçası biraz eğlenceli bir araçtır ve çocukların eline koyduğunuzda zar zor geri alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here